Warsztaty filmowe

Dzięki naszej ponad 12-letniej praktyce mamy doświadczenie w większości obszarów związanych ze sztuką filmową. Do tego dochodzi analiza dzieł i technik znanych twórców, Podziwiamy m.in. kompozycję kadru i kolory Wesa Andersona, scenariusze i reżyserię Stanley’a Kubricka, pracę kamery Rogera Deakinsa. W wideo esejach, które regularnie oglądamy, praca tych wybitnych twórców jest rozkładana na czynniki pierwsze, aby inni mogli czerpać z doświadczenia mistrzów. Te pomysły później testujemy w nagraniach filmów eksperckich, teledysków i reportaży.

Wiele osób nie potrzebuje kompletnej wiedzy, nie chce dochodzić całymi latami do rezultatów i testować rozwiązań. Chcą tylko dowiedzieć się jak nagrać i zmontować prosty film przy użyciu darmowych narzędzi. Albo mają tanią lustrzankę i chcą bez wielkich inwestycji lepiej ją wykorzystać. Albo czeka ich kilka ważnych wystąpień i chcą lepiej występować przed kamerą. W takich sytuacjach szkolenie filmowe to doskonałe rozwiązanie.

Napisz o swoim pomyśle, a my umówimy spotkanie, zbadamy Twoje potrzeby i znajdziemy rozwiązanie.

Prowadzimy warsztaty filmowania dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Niezależnie czy jesteś całkowitym amatorem i masz tylko smartfona, czy publikujesz vloga na YouTubie czy rozpoczynasz pracę reportażową – warsztaty filmowe przeniosą Cię na wyższy poziom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, lub nauczyć swoich pracowników:

  • jak dobrać i ustawić sprzęt video?
  • jak zaplanować i skomponować kadr?
  • jak oświetlić postać lub produkt?
  • jak nagrać teledysk, reportaż czy wywiad?
  • jak zmontować proste i trudniejsze filmy?
  • jakiego oprogramowania użyć?
  • jak i po co kolorować obraz?

Zgłoś się na szkolenie filmowe Streetvid.pl. Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, dostosowując się do potrzeb klientów. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

tworzenie storyboardu

Konsultacje prywatne

Kiedy chcesz ustawić w biurze stanowisko do zdalnych konferencji, nagrywania webinariów, zaproszeń na eventy i kursów eksperckich. To doskonała forma nauki dla jednoosobowych działów marketingu oraz osób prywatnych.

Warsztaty grupowe

Kiedy chcesz przeszkolić zespół z występowania przed kamerą lub nagrań i montażu filmów we własnym zakresie. W skład kursu wchodzi skrypt z najważniejszą wiedzą i ćwiczeniami oraz dostęp do zadawania pytań po zakończeniu kursu.

Dedykowany kurs video

Kiedy chcesz pokazać elementy pracy filmowej  zespołowi, w którym zdarza się szybka rotacja pracowników. Chcesz, aby wszyscy byli na bieżąco z wiedzą? Dostęp do kursu online stworzonego specjalnie dla Twojej firmy ułatwi aktualizowanie wiedzy w całym zespole.

Obecnie ze względu na sytuację, wszystkie kursy odbywają się online. Po zakończeniu kwarantanny oferujemy dojazd do biura klienta lub zorganizowanie warsztatów w innym miejscu.

Do naszych klientów należą

Napisz o swoim pomyśle, a my umówimy spotkanie, zbadamy Twoje potrzeby i znajdziemy rozwiązanie.