Tanie Militaria to duży sklep z replikami broni ASG – Air Soft Gun, czyli pistolety, karabiny na kulki oraz cały osprzęt typu celowniki, mundury. TanieMilitaria.pl to stacjonarny sklep na warszawskim Natolinie oraz internetowy sklep sprzedający na całą Polskę. Mają największy na polskim YouTube kanał ASG z ponad 30,000 subskrybentów.

Tworzymy od czterech do ośmiu 15-minutowych filmów w miesiącu (w zależności od miesiąca i okoliczności: targi, święta itp.) i umieszczamy na YT cały film, a na FB zajawkę video z linkiem. Recenzje replik, opisy jak się je rozbiera, czyści, akcesoria, itp. Z filmów bezpośrednie linki prowadzą do sklepu internetowego, a zainteresowani klienci przychodzą do sklepu stacjonarnego 'replikę, którą widzieli w filmie’. Filmy zbierają od 10,000 do ponad 115,000 obejrzeń. Filmy są żywo komentowane i udostępniane przez fanów.

Współpracujemy regularnie od września 2015, tworząc co miesiąc od 4 do 8 filmów produktowych na temat replik broni ASG – Air Soft Gun. W tej chwili zakończyliśmy 20 sezon filmów, co daje razem ok 120 filmów. Filmy pokazywane są na kanale YouTube Tanie Militaria oraz w sklepie stacjonarnym na Natolinie w Warszawie.